Mózeskosár egyesület az örökbefogadó családokért

Jelentkezés a 2018.11.24-i örökbefogadói felkészítő tanfolyamra

Jelentkező adatai:

Titulus:
Név:Levelezési cím:
Születési név:
Születési dátum:e-mail cím:
Születési hely:Telefonszám:
Anyja neve:Igazolás(pdf,jpg):

Végzettség:Munkaviszony
A képzési díj befizetéséről szóló számlát az alábbi névre és címre kérem kiállítani:
Név:
Cím:

Együtt jelentkező:

Együtt jelentkező adatai:

Titulus:
Név:Levelezési cím:
Születési név:
Születési dátum:e-mail cím:
Születési hely:Telefonszám:
Anyja neve:Igazolás(pdf,jpg):

Végzettség:Munkaviszony
Név:
Cím:

Aláírásommal egyidejüleg hozzájárulok ahhoz, hogy az itt szereplő személyes adataimat a tanfolyamszervező és a miniszter a képzés szervezése, lebonyolítása és ellenőrzése céljából nyílvántartsa és kezelje, továbbá hozzájárulok a tanusítványom nyílvántartásba vételéhez az Emberi Erőforrások Minisztériuma Népesedés- és Gyermekügyi Főosztály Gyermekügyi Osztály (1055 Budapest, szalay u. 10-14) által, az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szoló 2011. évi CXII. torvényben foglaltaknak megfelelően.

Regisztrációmmal egyúttal elfogadom a Mózeskosár Egyesület Egyedi Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát